Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Elias Sunde

Tidligere roller:

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Otto Blehrs første regjering

09.06.1903–22.10.1903

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Otto Blehrs første regjering

21.04.1902–09.06.1903

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johannes Steens andre regjering

08.06.1901–21.04.1902

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Johannes Steens andre regjering

19.05.1900–08.06.1901

Finansminister (V)

Finans- og tolldepartementet - Johannes Steens andre regjering

17.02.1898–19.05.1900

Til toppen