Embla Belsvik

Nåværende rolle:

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Asheim, Henrik

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.10.2020–13.01.2021

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.03.2020–30.09.2020

Politisk rådgiver (vikar) (H)

for statsråd Isaksen, Torbjørn Røe

Nærings- og fiskeridepartementet - Erna Solbergs regjering

01.01.2019–31.03.2019