Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Erik Nadheim

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Faremo, Grete

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

04.09.1992–30.04.1995

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Gjesteby, Kari

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig sekretær (A)

for statsråd Gjesteby, Kari

Justis- og politidepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

27.01.1992–30.06.1992

Til toppen