Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Erik Orskaug

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Berntsen, Thorbjørn

Miljøverndepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

06.06.1997–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Berge, Gunnar

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

11.09.1992–01.01.1993

Til toppen