Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Erik Nessheim

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (H)

for statsminister Willoch, Kåre

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

07.09.1982–03.10.1982

Statssekretær (H)

for statsminister Willoch, Kåre

Statsministerens kontor - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–09.05.1986

Til toppen