Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Fredrik Ludvig Konow

Tidligere roller:

Finansminister (FRIVNSTR)

Finans- og tolldepartementet - Ivar Lykkes regjering

05.03.1926–28.01.1928

Finansminister (FRIVNSTR)

Finans- og tolldepartementet - Jens Bratlies regjering

20.02.1912–31.01.1913

Til toppen