Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Frode Berge

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Andersen, Dag Terje

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

29.09.2006–14.12.2007

Statssekretær (A)

for statsråd Eriksen, Odd

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–29.09.2006

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Thorbjørn Jaglands regjering

06.11.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Forsvarsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–01.01.1993

Personlig sekretær (A)

for statsråd Holst, Johan Jørgen

Forsvarsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.12.1990–30.06.1992

Til toppen