Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Fredrik Stang Lund

Tidligere roller:

Arbeidsminister (V)

Arbeidsdepartementet (av 1885) - Francis Hagerups første regjering

15.08.1897–17.02.1898

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

26.11.1896–15.08.1897

Revisjonsminister - også konstituert finansminister til 15.11.1895 (V)

Revisjonsdepartementet - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–26.11.1896

Til toppen