Gry Larsen

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Eide, Espen Barth

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

07.09.2013–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Eide, Espen Barth

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (permisjon) (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

09.08.2010–11.03.2011

Statssekretær (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

24.04.2009–21.09.2012

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Støre, Jonas Gahr

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

19.10.2005–24.04.2009