Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Gudmund Harlem

Tidligere roller:

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens fjerde regjering

25.09.1963–12.10.1965

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Einar Gerhardsens tredje regjering

18.02.1961–28.08.1963

Sosialminister (A)

Sosialdepartementet (av 1916) - Einar Gerhardsens tredje regjering

01.08.1955–18.02.1961