Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Gunhild Øyangen (A)

Tidligere roller:

Landbruksminister

Landbruksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–25.10.1996

Landbruksminister og konstituert fiskeriminister

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

10.10.1989–16.10.1989

Landbruksminister

Landbruksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

09.05.1986–16.10.1989

Til toppen