Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Halvdan Skard

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Førde, Einar

Kirke- og undervisningsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands første regjering

04.02.1981–14.10.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Førde, Einar

Kirke- og undervisningsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

12.10.1979–04.02.1981

Statssekretær (A)

for statsråd Egeland, Kjølv

Kirke- og undervisningsdepartementet - Odvar Nordlis regjering

10.02.1976–08.10.1979

Til toppen