Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hanne Harlem

Tidligere roller:

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.03.2001

07.06.2000 ble ansvaret for utlendingssaker i Justis- og politidepartementet lagt til sjefen for Kommunal- og regionaldepartementet. 01.01.2001 ble disse sakene overført til Kommunal- og regionaldepartementet.

Personlig sekretær (A)

for statsråd Berget, Grete Anni

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.11.1991–13.12.1991

Personlig sekretær (A)

for statsråd Sandman, Matz

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.01.1991–15.11.1991

Personlig sekretær (A)

for statsråd Sandman, Matz

Familie- og forbrukerdepartementet (av 1990) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

12.11.1990–31.12.1990

Til toppen