Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Halvard Ingebrigtsen

Tidligere roller:

Konstituert statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

24.09.2012–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Nærings- og handelsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

03.06.2007–20.10.2009

Konstituert statssekretær (A)

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

12.10.2006–03.06.2007

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Giske, Trond

Kultur- og kirkedepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.10.2005–03.06.2007

Til toppen