Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Harald Smedal

Tidligere roller:

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Francis Hagerups første regjering

15.08.1897–17.02.1898

Revisjonsminister (V)

Revisjonsdepartementet - Francis Hagerups første regjering

26.11.1896–15.08.1897

Statsråd i Stockholm (V)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Francis Hagerups første regjering

14.10.1895–26.11.1896

Til toppen