Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Helge Eide

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Høybråten, Dagfinn

Sosialdepartementet (av 2002) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

18.06.2004–01.10.2004

Statssekretær (KrF)

for statsråd Restad, Gudmund

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

01.01.2000–17.03.2000

Statssekretær (KrF)

for statsråd Restad, Gudmund

Finans- og tolldepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

18.10.1999–31.12.1999

Til toppen