Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Henriette Westhrin

Tidligere roller:

Statssekretær (SV)

for statsråd Holmås, Heikki Eidsvoll

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

15.03.2013–16.10.2013

Statssekretær (SV)

for statsråd Solhjell, Bård Vegar

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

30.03.2012–28.02.2013

Statssekretær (SV)

for statsråd Lysbakken, Audun

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2006) - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–01.01.2010

Statssekretær (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.10.2007–20.10.2009

Statssekretær (SV)

for statsråd Bjørnøy, Helen Oddveig

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.10.2005–18.10.2007

Til toppen