Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hans Gerhard Colbjørnsen Meldahl

Tidligere roller:

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

24.09.1872–08.01.1874

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.10.1871–24.09.1872

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.07.1870–15.10.1871

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.06.1869–15.07.1870

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

15.10.1867–15.06.1869

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.10.1866–15.10.1867

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

28.09.1864–15.10.1866

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

15.10.1863–28.09.1864

Justisminister

Justis- og politidepartementet - Frederik Stangs ministerium

17.12.1861–15.10.1863

Til toppen