Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hans Henrik Ramm

Tidligere roller:

Personlig rådgiver (H)

for statsråd Presthus, Rolf

Finans- og tolldepartementet - Kåre Willochs regjering

15.08.1983–11.08.1985

Statssekretær (H)

for statsråd Hveding, Vidkunn

Olje- og energidepartementet (av 1978) - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–08.06.1983

Til toppen