Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hilde Singsaas

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Johnsen, Sigbjørn

Finansdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.12.2006–20.10.2009

Konstituert statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

17.03.2006–30.11.2006

Politisk rådgiver (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs første regjering

17.03.2000–19.10.2001

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Thorbjørn Jaglands regjering

28.11.1996–17.10.1997

Til toppen