Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Haakon Martin Five

Tidligere roller:

Landbruksminister (V)

Landbruksdepartementet - Johan Mowinckels tredje regjering

03.03.1933–20.03.1935

Landbruksminister (V)

Landbruksdepartementet - Johan Mowinckels første regjering

25.07.1924–05.03.1926

Landbruksminister (V)

Landbruksdepartementet - Otto Blehrs andre regjering

26.07.1921–06.03.1923

Provianteringsminister og konstituert landbruksminister (V)

Landbruksdepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

12.12.1919–21.06.1920

Provianteringsminister (V)

Provianteringsdepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

20.02.1919–21.06.1920

Til toppen