Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Hans Olav Syversen

Nåværende rolle:

Statssekretær

for statsminister Solberg, Erna

Statsministerens kontorErna Solbergs regjering

22.01.2019–

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Dåvøy, Laila

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

09.10.2003–30.09.2005

Politisk rådgiver (KrF)

for statsråd Aure, Aud-Inger

Justis- og politidepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

24.10.1997–15.03.1999

Til toppen