Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Inger Anne Ravlum

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsminister Stoltenberg, Jens

Statsministerens kontor - Jens Stoltenbergs andre regjering

11.06.2011–16.10.2013

Statssekretær (A)

for statsråd Aasrud, Rigmor

Fornyings- og administrasjonsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

23.10.2009–01.01.2010

Politisk rådgiver (permisjon) (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

07.07.1996–25.10.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.04.1994–06.07.1996

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Faremo, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig rådgiver (A)

for statsråd Faremo, Grete

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

27.11.1990–30.06.1992

Til toppen