Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ingunn Yssen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Valla, Gerd Liv

Justis- og politidepartementet - Thorbjørn Jaglands regjering

04.04.1997–17.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Brustad, Sylvia

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Thorbjørn Jaglands regjering

25.10.1996–04.04.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Berget, Grete Anni

Barne- og familiedepartementet (av 1991) - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

26.11.1993–24.06.1994

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–04.09.1992

Personlig sekretær (A)

for statsråd Borgen, Kjell

Kommunaldepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

05.11.1990–30.06.1992

Til toppen