Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jarle Skjørestad

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Vollebæk, Knut

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

29.03.1999–17.03.2000

Statssekretær (Sp)

for statsminister Bondevik, Kjell Magne

Statsministerens kontor - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–29.03.1999

Personlig sekretær (Sp)

for statsråd Valla, Kristin Hille

Miljøverndepartementet - Jan P. Syses regjering

27.08.1990–03.11.1990

Til toppen