Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Johan Henrik Paasche Thorne

Tidligere roller:

Indreminister (H)

Indredepartementet - Emil Stangs andre regjering

02.05.1893–03.03.1894

Statsråd i Stockholm (H)

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Emil Stangs første regjering

07.07.1890–06.03.1891

Indreminister (H)

Indredepartementet - Emil Stangs første regjering

13.07.1889–07.07.1890

Til toppen