Julie Kristine Kordahl

Tidligere roller:

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

20.09.2021–14.10.2021

Statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

16.10.2020–20.09.2021

Statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

22.08.2020–16.10.2020

Statssekretær (KrF)

for statsråd Ropstad, Kjell Ingolf

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

24.01.2020–31.05.2020

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

23.01.2020–16.10.2020

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.01.2020–24.01.2020

Statssekretær (permisjon) (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

08.04.2019–19.01.2020

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bollestad, Olaug Vervik

Landbruks- og matdepartementet - Erna Solbergs regjering

22.01.2019–07.04.2019

Statssekretær (KrF)

for statsråd Røse, Ida Lindtveit

Barne- og familiedepartementet (av 2019) - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–21.08.2020