Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jon Ivar Nålsund (A)

Tidligere roller:

Statssekretær

for statsråd Godal, Bjørn Tore

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.11.1991–15.10.1993

Statssekretær

for statsråd Nordbø, Eldrid

Utenriksdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

03.11.1990–15.11.1991

Statssekretær

for statsråd Kristensen, Finn

Næringsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands andre regjering

22.04.1988–16.10.1989

Personlig sekretær

for statsråd Kleppe, Per

Finans- og tolldepartementet - Odvar Nordlis regjering

06.02.1978–17.06.1989

Til toppen