Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jostein Hernæs

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Opseth, Kjell

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1993) - Thorbjørn Jaglands regjering

28.10.1996–17.10.1997

Politisk rådgiver (A)

for statsråd Opseth, Kjell

Samferdselsdepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

11.12.1995–25.10.1996

Til toppen