Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

John Lyng

Tidligere roller:

Utenriksminister (H)

Utenriksdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–22.05.1970

Statsminister (H)

Statsministerens kontor - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen