Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Jan Petter Rasmussen

Tidligere roller:

Statssekretær (A)

for statsråd Opseth, Kjell

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1993) - Thorbjørn Jaglands regjering

01.11.1996–01.10.1997

Statssekretær (A)

for statsråd Olsen, Jan Henry Tungeland

Fiskeridepartementet - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

15.03.1996–25.10.1996

Til toppen