Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

John-Ragnar Aarset

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–16.12.2015

Politisk rådgiver (H)

for statsråd Solberg, Erna

Kommunal- og regionaldepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

10.05.2004–17.10.2005

Til toppen