Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kari Kjenndalen

Tidligere roller:

Politisk rådgiver (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.07.1992–31.08.1992

Personlig rådgiver (A)

for statsminister Brundtland, Gro Harlem

Statsministerens kontor - Gro Harlem Brundtlands tredje regjering

01.03.1991–30.06.1992

Til toppen