Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kåre Kristiansen

Tidligere roller:

Olje- og energiminister (KrF)

Olje- og energidepartementet (av 1978) - Kåre Willochs regjering

08.06.1983–09.05.1986

Statssekretær (KrF)

for statsråd Aarvik, Egil

Sosialdepartementet (av 1916) - Per Bortens regjering

15.10.1965–31.12.1968

Til toppen