Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kai Birger Knudsen

Tidligere roller:

Statsministersekretær (A)

for statsminister Gerhardsen, Einar

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens tredje regjering

23.01.1955–31.12.1955

Forsvarsminister (A)

Forsvarsdepartementet - Oscar Torps regjering

15.06.1954–22.01.1955

Justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Oscar Torps regjering

20.12.1952–15.06.1954

Konstituert justisminister (A)

Justis- og politidepartementet - Oscar Torps regjering

18.10.1952–20.12.1952

Statsministersekretær (A)

for statsminister Torp, Oscar Fredrik

Statsministerens kontor - Oscar Torps regjering

19.11.1951–18.10.1952

Statsministersekretær (A)

for statsminister Gerhardsen, Einar

Statsministerens kontor - Einar Gerhardsens andre regjering

01.04.1948–19.11.1951

Til toppen