Kristian Dahlberg Hauge

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Hauglie, Anniken

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

16.12.2015–29.04.2016

Statssekretær (Frp)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeids- og sosialdepartementet (av 2014) - Erna Solbergs regjering

01.01.2014–16.12.2015

Statssekretær (Frp)

for statsråd Eriksson, Robert

Arbeidsdepartementet (av 2010) - Erna Solbergs regjering

16.10.2013–31.12.2013