Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Ketil Raknes

Tidligere roller:

Statssekretær (permisjon) (SV)

for statsråd Holmås, Heikki Eidsvoll

Utenriksdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

10.09.2013–16.10.2013

Statssekretær (SV)

for statsråd Solhjell, Bård Vegar

Miljøverndepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

27.04.2012–16.10.2013

Politisk rådgiver (SV)

for statsråd Solhjell, Bård Vegar

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.04.2009–20.10.2009

Til toppen