Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kai Gjesdal Henriksen

Tidligere roller:

Personlig rådgiver (H)

for statsråd Five, Kaci Kullmann

Utenriksdepartementet - Jan P. Syses regjering

19.10.1989–24.08.1990

Personlig sekretær (H)

for statsråd Stray, Svenn Thorkild

Utenriksdepartementet - Kåre Willochs regjering

13.01.1986–09.05.1986

Til toppen