Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Bondevik

Tidligere roller:

Kirke- og undervisningsminister (KrF)

Kirke- og undervisningsdepartementet - Per Bortens regjering

12.10.1965–17.03.1971

Sosialminister (KrF)

Sosialdepartementet (av 1916) - John Lyngs regjering

28.08.1963–25.09.1963

Til toppen