Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Hanssen

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsminister Syse, Jan P.

Statsministerens kontor - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Statssekretær (H)

for statsråd Thomassen, Petter

Industridepartementet (av 1955) - Kåre Willochs regjering

04.10.1985–09.05.1986

Statssekretær (H)

for statsråd Syse, Jan P.

Industridepartementet (av 1955) - Kåre Willochs regjering

10.02.1984–04.10.1985

Statssekretær (H)

for statsråd Tidemand, Otto Grieg

Handels- og skipsfartsdepartementet - Per Bortens regjering

05.06.1970–17.03.1971

Statssekretær (H)

for statsråd Willoch, Kåre

Handels- og skipsfartsdepartementet - Per Bortens regjering

17.11.1969–05.06.1970

Til toppen