Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kjell Ursin-Smith

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Heløe, Leif Arne

Sosialdepartementet (av 1916) - Kåre Willochs regjering

01.04.1986–09.05.1986

Personlig sekretær (H)

for statsråd Rettedal, Arne

Kommunal- og arbeidsdepartementet (av 1948) - Kåre Willochs regjering

14.10.1981–31.12.1983

Til toppen