Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Knut Morten Johansen

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Wara, Tor Mikkel

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

04.04.2018–22.01.2019

Statssekretær (Frp)

for statsråd Sandberg, Per

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

20.03.2018–04.04.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Listhaug, Sylvi

Justis- og beredskapsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.01.2018–20.03.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Solvik-Olsen, Ketil

Samferdselsdepartementet - Erna Solbergs regjering

08.12.2017–17.01.2018

Til toppen