Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kai-Morten Terning

Tidligere roller:

Statssekretær (Frp)

for statsråd Horne, Solveig

Barne- og likestillingsdepartementet (av 2016) - Erna Solbergs regjering

01.04.2016–17.01.2018

Statssekretær (Frp)

for statsråd Horne, Solveig

Barne-, likestillings- og inkluderingsdepartementet - Erna Solbergs regjering

17.10.2014–31.03.2016

Til toppen