Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Knut Vollebæk

Tidligere roller:

Utenriksminister (KrF)

Utenriksdepartementet - Kjell Magne Bondeviks første regjering

17.10.1997–17.03.2000

Statssekretær (KrF)

for statsråd Bondevik, Kjell Magne

Utenriksdepartementet - Jan P. Syses regjering

16.10.1989–03.11.1990

Til toppen