Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kari Elisabeth Olrud Moen

Tidligere roller:

Statssekretær (H)

for statsråd Foss, Per-Kristian

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

31.07.2005–17.10.2005

Statssekretær (permisjon) (H)

for statsråd Foss, Per-Kristian

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

21.04.2004–31.07.2005

Statssekretær (H)

for statsråd Foss, Per-Kristian

Finansdepartementet - Kjell Magne Bondeviks andre regjering

19.10.2001–21.04.2004

Til toppen