Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Kristian Fjeld

Tidligere roller:

Landbruksminister - permisjon (A)

Landbruksdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

06.12.1947–06.03.1948

Landbruksminister (A)

Landbruksdepartementet - Einar Gerhardsens andre regjering

05.11.1945–19.11.1951

Til toppen