Lars Erik Bartnes

Tidligere roller:

Statssekretær (Sp)

for statsråd Arnstad, Marit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.06.2012–16.10.2013

Statssekretær (permisjon) (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

06.02.2012–15.04.2012

Statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Samferdselsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–18.06.2012

Konstituert statssekretær (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

10.08.2009–15.09.2009

Politisk rådgiver (Sp)

for statsråd Kleppa, Magnhild Meltveit

Kommunal- og regionaldepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

21.09.2007–20.10.2009