Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lorentz Henrik Müller Segelcke

Tidligere roller:

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Frederik Stangs ministerium

21.07.1875–09.10.1877

Statsråd i interimsregjeringen juli 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

06.07.1875–21.07.1875

Statsråd i interimsregjeringen juli 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm juli 1875

06.07.1875–21.07.1875

Statsråd i interimsregjeringen mai-juni 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

26.05.1875–05.06.1875

Statsråd i interimsregjeringen mai-juni 1875

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Interimsregjeringen i Stockholm mai-juni 1875

26.05.1875–05.06.1875

Statsråd i Stockholm

Statsrådsavdelingen i Stockholm - Frederik Stangs ministerium

29.07.1874–21.07.1875

Armeminister

Armedepartementet (av 1846) - Frederik Stangs ministerium

01.07.1872–29.07.1874

Til toppen