Lisbet Rugtvedt

Tidligere roller:

Statssekretær (SV)

for statsråd Halvorsen, Kristin

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

20.10.2009–09.12.2011

Statssekretær (SV)

for statsråd Solhjell, Bård Vegar

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

18.10.2007–20.10.2009

Statssekretær (SV)

for statsråd Djupedal, Øystein

Kunnskapsdepartementet - Jens Stoltenbergs andre regjering

01.01.2006–18.10.2007