Aktiver Javascript i din nettleser for en bedre opplevelse på regjeringen.no

Lars Kristian Abrahamsen

Tidligere roller:

Sosialminister (V)

Sosialdepartementet (av 1916) - Gunnar Knudsens andre regjering

01.10.1916–20.02.1919

Justisminister (V)

Justis- og politidepartementet - Gunnar Knudsens andre regjering

31.01.1913–01.10.1916

Handelsminister (V)

Handelsdepartementet (av 1905) - Gunnar Knudsens første regjering

19.03.1908–02.02.1910

Til toppen